TYSD Kağıthane Şubemizin Öğrencilerimize Kırtasiye Malzemesi Yardımları
BATMAN- Kozluk ‘daki 60 öğrencili 75. Yıl İ.Ö.O’lunun tüm öğrencilerine;
11 parçadan oluşan (kareli defter, çizgili defter, resim defteri, kurşun kalem, kırmızı kalem, kalemtıraş, silgi, kağıt makası, pastel boya, sulu boya, kuru boya) kırtasiye setleri ve atkı- berelerini gönderdik. Güle güle kullansınlar…
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemizden Bilgisayar Bağışı
Veysel Vardar Görme Engelliler Okulu öğrencisi otizmli çocuğumuza, sesli okuma- yazma programı yüklenerek armağan ettiğimiz bilgisayar onu çok mutlu etti. Öğrencimizin bilgisayarı aracılığı ile kazanacağı bu beceriler de bizleri ve yakınlarını
TYSD Kağıthane Şubesi Kurban Yardımı
Şubemiz Bayram sebebi ile şubemize bağışlanan 50 kurban etini 325 aileye ulaştırmıştır.
TYSD Kağıthane Şubemizin Kurban Bayramı Bağışları
Geride bıraktığımız Bayramda, Şubemize gelen 79 kurban bağışı 410 aileye ulaştırılmış, bayramlarına ufak bir tad katmıştır. 10 kurban bağışı , Sarıyer şubemiz tarafından şubemize yönlendirilmiştir. Tüm bağışcılarımıza ve Sarıyer şubemize