TYSD Kağıthane Şubemizin Ramazan Etkinlikleri
Ramazan ayı içerisinde gerçekleştirdiğimiz rutin çalışmalarımızda; geleneksel hale gelen Hasbahçe iftarlarımızda her gece 100-120 misafirimizi ağırladık.
170 çocuğumuzla birlikte bayramlıklarını seçtik, sevindik, sevindirdik .
75 ailemize 100₺ lik alışveriş kartlarını ulaştırdık, pek çok aileye de fitre ve zekatlarımızı verdik.
Kabul görmesini ve sağlıkla tekrarını dileriz…
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemizin Soru Bankası ve Kitap Yardımları
Siirt- Eruh Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin üniversite sınavına girecek 13 sözel bölüm öğrencisine Felsefe Soru Bankası ve 5 er okuma kitabı yolladık… Bu kitapları seçen felsefe öğretmenlerini tebrik ediyor, öğrencilerimizi
TYSD Kağıthane Şubemizin “19 Mayıs’ta 19 Okula 19 Masa Tenisi “ Projesi
“19 Mayıs’ta 19 Okula 19 Masa Tenisi “ projemizin en son masası, Batman – Tekağaç Ortaokulu’na ulaştı. Masamızın Tekağaç Ortaokuluna ulaşmasını sağlayan yardımsevenimiz Şansal DEMİRAL’a çok teşekkür ederiz . Ayrıca,
Kağıthane Şubemiz TYSD Pervin Zülfikari Özel Anaokulu’nu Hizmete Açtı
TYSD’nin 90. Kuruluş Yılını taçlandıran kalıcı eserimizi, Kağıthane Kaymakamı Sayın Hasan GÖÇ ve Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Hasan ÇAKIR, İl – ilçe özel eğitim müdürleri ile ve üyelerimizin, dostlarımızın katılımıyla