Kız Yurdundan Ayrılan Öğrenciler İçin, Vilayetin Kiraladığı Ev Kartal, Beykoz, Pendik, İstanbul ve Şubemizce Döşenmiştir.
Kız Yurdundan ayrılan öğrenciler için, vilayetin kiraladığı ev Kartal, Beykoz, Pendik, İstanbul ve Şubemizce döşenmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemizin Çocuklarımıza Bisiklet Armağanları
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında “Tekirdağ- Saray Mehmet Uygun İlkokulu “ öğrencilerine bisiklet kulübü kurulması için 12 bisiklet ve kasklarını hediye ettik. Sağlıkla, güzel günlerde kullanın ,başarılarınız çok
TYSD Kağıthane Şubemizin Alışveriş Kartları Desteği
Şişli-Saadet Özel Eğitim Meslek Okulu’nun173 öğrencisi ve sözleşmeli olduğu için işten çıkarılan 7 elemanına 200₺.lik alışveriş kartlarını Ramazandan önce ulaştırdık. Pervin Zülfikari Özel Eğitim Anaokulu’nun 12 velisine de 2.kez alışveriş
TYSD Kağıthane Şubesi Boluca Köyünde
Kağıthane Şubemiz, Boluca Köyü’ndeki korunmaya muhtaç çocuklarımızı tiyatroya götürmüştür. KağıthaneBelediye Başkanımız Fazlı KILIÇ çocuklarımıza iyi eğlenceler dileğinde bulunmuştur. “OYUNCAK MÜZESİ”oyununu izleyen çocuklarımız , daha sonra üç boyutlu “EVCİLİK OYUNU “filmini