TYSD Kağıthane Şubemizin Kütüphane Yardımı
Diyarbakır- Dicle Meydan Şehit Asteğmen Mehmet Bozkuş Ortaokuluna, yeni kurdukları kütüphaneleri için 145 adet kitap gönderdik.
Diğer Yazılar
TYSD Kağıthane Şubemiz
EDA ÜRKMEZ, başarıya doymayan sporcu kızımızın hayatına dokunuşumuzu mutlulukla paylaşmak isteriz. EDA’nın hikayesi, Amerika’da yaşayan bir spor öğretmeninin, Eda’yı keşfetmesi üzerine % 100 burs ile Brandon Hall Scholl’ a, aile
TYSD Kağıthane Şubemizin Masa Sandalye ve Spor Malzemesi Yardımları
Hatay- Hassa Aktepe İlkokulu ana sınıfına masa ve sandalyelerini gönderdik… İlkokul öğrencilerimiz için de futbol, basketbol, voleybol topları ve badminton raketleri yolladık… Çocuklarımıza başarılar diliyoruz…
TYSD Kağıthane Şubemiz…
Ankara- Altındağ Sıdıka KINACI İlkokulu öğrencilerine tenis masamızı armağan ettik, konferans salonuna sandalyeler gönderdik…