TYSD Salihli Şubesinden Anasınıfı Donanımı
Anasınıfı donanımı gerçekleştiren şubemiz, çeşitli ilköğretim okulu öğrencilerinin okul kıyafet ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Salihli Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
Yeni çalışma dönemimize Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz kahvaltıda yardım seven dostlarımızla bir araya gelmenin keyfini yaşadık. Teşekkür ederiz. 11.10.2023
TYSD Salihli Şubesi Kuruluş Yıldönümü Etkinliği
Şubemizin düzenlediği 87’nci yıl kutlama yemeğinde geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerimizden Yasemin YAZGAN, “HAR” isimli kitabını derneğin yararını imzalayarak gelirini bağışlamıştır.
TYSD Salihli Şubemizin Sağlık Çalışanlarımıza Tıbbi Malzeme Desteği
Covid-19 ile mücadele sürecinde sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak için Salihli Devlet Hastanemize 300 adet koruyucu Medikal Tulum temin ettik. Doktorlarımıza, hemşirelerimize, sağlık personelimize teşekkürlerimizi, minnetlerimizi sunduk…