TYSD Salihli Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 Çocuğumuza Spor Ayakkabı Armağan Etmiştir
100 çocuğumuza Cumhuriyetimizin 100. yılında, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hediyesi olarak spor ayakkabı armağan ettik. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
07.11.2023
Diğer Yazılar
TYSD Salihli Şubemiz Yaptırmayı Hedeflediğimiz TYSD Atatürk Anaokulumuz için Etkinlik Düzenlemiştir
Dostlarımız,üyelerimiz, TYSD Ailemiz kahvaltıda buluştuk. Yeni çalışma dönemimizde buluşmak üzere sözleştik. Tüm misafirlerimizle birlikte kahvaltımızın bağışını Hatay / Antakya Kuzeytepe’de yaptırmayı hedeflediğimiz TYSD ATATÜRK ANAOKULU’muza aktarmaya heyecanla karar verdik. Destek
TYSD Salihli Şubemizin Kahvaltı Etkinliği
Üyelerimizin ve yardım seven dostlarımızın katılımıyla Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz için çalışma dönemimizin son etkinliği olan kahvaltımızı gerçekleştirdik…
TYSD Salihli Şubemizden Kışlık Giysi Armağanı
Ağrı Patnos Örendik Köyü Örendik İlkokulundaki öğrencilerimize mont, bot, atkı ve bereler armağan ettik .Çocuklarımızın sevinci bizim sevincimiz oldu. İyi günlerde kullansınlar…