TYSD Salihli Şubemizden Kışlık Giysi Armağanı
Ağrı Patnos Örendik Köyü Örendik İlkokulundaki öğrencilerimize mont, bot, atkı ve bereler armağan ettik .Çocuklarımızın sevinci bizim sevincimiz oldu.
İyi günlerde kullansınlar…
Diğer Yazılar
TYSD Salihli Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Yemek Düzenlemişlerdir
Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz için düzenlediğimiz yemeğimize katılarak bizleri mutlu eden yardım seven dostlarımıza ve üyelerimize teşekkür ederiz. Sağlıkla, iyilikle yeniden bir arada olmak dileğiyle… 18.12.2021
TYSD Salihli Şubemizin Yeni Yıl Yemeği
Yeni yıl için, birlik-beraberlik için, sağlık ve huzur dileklerimiz için ve tabi ki burslu öğrencilerimize katkı sağlayabilmek için dostlarımız ile güzel bir günü daha paylaştık. Teşekkür ederiz…
TYSD Salihli Şubemiz
ŞANLIURFA Siverek ilçesi Direkli köyü Direkli ilkokulundaki öğrencilerimiz için mont ve botlar armağan ettik… Çocuklarımızın sevinci bizim sevincimiz oldu… Minik yüreklerine dokuna bildiysek ne mutlu bize. Güle güle, sağlıkla giysin