TYSD Salihli Şubemizin Yeni Yıl Yemeği
Yeni yıl için, birlik-beraberlik için, sağlık ve huzur dileklerimiz için ve tabi ki burslu öğrencilerimize katkı sağlayabilmek için dostlarımız ile güzel bir günü daha paylaştık.
Teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Salihli Şubemizden Burslu Öğrenciler Yararına Etkinlik
Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz için düzenlediğimiz yeni yıl yemeğimizde üyelerimiz ve yardım seven dostlarımız ile beraberdik… Yeni yılın Genel Merkezimiz ve tüm şubelerimizle birlikte sağlık, huzur, mutluluk, sevgi, saygı,
TYSD Salihli Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Ekinlik Düzenlemişlerdir
Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz için düzenlemiş olduğumuz yemeğimizde üyelerimiz ve yardım seven dostlarımız ile birlikteydik. Yeni yılın Genel Merkezimiz ve tüm Şubelerimizle birlikte sağlık, huzur, mutluluk, sevgi, saygı, birlik
TYSD Salihli Şubemizin İftar Yemeği
Asker ve polis şehit ailelerimizin yanlarında olduğumuzu, onları unutmadığımızı hissettirebilmek adına iftar yemeğimizde bir aradaydık… Duygulu, hüzünlü ama bir o kadarda mutlu ayrıldılar iftarımızdan… Sayın Kaymakamımız Levent KILIÇ, Emniyet Müdürümüz