TYSD Salihli Şubemiz ile Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu İş Birliği Gerçekleştirmişlerdir
Çalışma Dönemimizin son etkinliği olan kahvaltımızın ardından Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu ile iş birliğimiz sonucunda üyelerimiz ve misafirlerimiz ile, girişimci kadınlar için açılan standlarda yerimizi aldık.
Standı ve gelirini derneğimize bağışlayan Sn. Selma Yağcı KÖSE’ ye ve Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kuruluna iş birlikleri için çok teşekkür ederiz.
04.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD Salihli Şubemizin Kahvaltı Etkinliği
Üyelerimizin ve yardım seven dostlarımızın katılımıyla Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz için çalışma dönemimizin son etkinliği olan kahvaltımızı gerçekleştirdik…
TYSD Salihli Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
ATAMIZI aramızdan ayrılışının 81. yılında sevgi, saygı, minnet ve özlemle andık…
TYSD Salihli Şubemizden Kışlık Giysi Armağanı
Ağrı Patnos Örendik Köyü Örendik İlkokulundaki öğrencilerimize mont, bot, atkı ve bereler armağan ettik .Çocuklarımızın sevinci bizim sevincimiz oldu. İyi günlerde kullansınlar…