TYSD Salihli Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemişlerdir
Yeni çalışma dönemimizde ATATÜRK Eğitim burslu öğrencilerimiz yararına düzenlemiş olduğumuz kahvaltı etkinliğimizde üyelerimiz, dostlarımız ve değerli bağışçılarımız ile bir araya geldik…
Yeni çalışma dönemimizin başta Genel Merkezimiz olmak üzere tüm şubelerimiz ile sağlık, başarı ve bereketli geçmesi dileklerimizle.
08.10.2022
Diğer Yazılar
TYSD Salihli Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Değerli bağışçılarımızın ve sevgili gönül dostlarımızın destekleri ile ihtiyaç sahibi ailelerimize alışveriş çeklerimizi ulaştırdık… İçinde bulunduğumuz bu zor süreçte bizlerin yanında olan bağışçılarımıza teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyoruz… 21.04.2021
TYSD Salihli Şubemiz Yeni Yılımızı Kutlamaktadır
2023 yılımıza, Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimize destek için düzenlediğimiz geleneksel keşkek yemeği günümüzle veda ettik. Bizimle olan dostlarımıza teşekkür eder, 2024 yılının sağlık, barış, huzur getirmesi dileğiyle YENİ YILINIZI KUTLARIZ.
TYSD Salihli Şubemizin Ramazan Ayında Gerçekleştirmiş Olduğu Yardımlar
100 ailemizin mutfaklarına katkı sağladık, Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizin bayram harçlıklarını dağıttık. Çevremizin mutlu olmalarını sağlayan, Derneğimizi destekleyen dostlarımıza teşekkür ederiz. 25.03.2024