TYSD Salihli Şubemiz
ŞANLIURFA Siverek ilçesi Direkli köyü Direkli ilkokulundaki öğrencilerimiz için mont ve botlar armağan ettik… Çocuklarımızın sevinci bizim sevincimiz oldu… Minik yüreklerine dokuna bildiysek ne mutlu bize. Güle güle, sağlıkla giysin çocuklarımız…
Diğer Yazılar
TYSD Salihli Şubemizin İftar Yemeği
Asker ve polis şehit ailelerimizin yanlarında olduğumuzu, onları unutmadığımızı hissettirebilmek adına iftar yemeğimizde bir aradaydık… Duygulu, hüzünlü ama bir o kadarda mutlu ayrıldılar iftarımızdan… Sayın Kaymakamımız Levent KILIÇ, Emniyet Müdürümüz
TYSD Salihli Şubesi Kuruluş Yıldönümü Etkinliği
Şubemizin düzenlediği 87’nci yıl kutlama yemeğinde geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerimizden Yasemin YAZGAN, “HAR” isimli kitabını derneğin yararını imzalayarak gelirini bağışlamıştır.
TYSD Salihli Şubemizden Bisiklet Bağışı
19 MAYIS 1919’un 100. Yıl anısına… 20 çocuğumuza bisikletlerini büyük bir mutlulukla armağan ettik, sevinçlerine, hayallerine ortak olduk. Sağlıkla, güle güle kullanın sevgili çocuklar… Sizi seviyoruz…