TYSD Kocaeli Şubemiz Van Çolakoğlu İlkokulundaki 21 Öğrencimizin Giyim İhtiyaçlarını Karşılamıştır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak bu defa yardım elimizi ülkenin çok uzaklarına, Van’a uzattık…
Eğitime katkı sağlamayı şiar edinmiş olan derneğimiz, Van’da görev yapan öğretmenlerle kurduğu temas sonucu okullarda önce öğrenci ihtiyaçlarını tespit etti ve Van’ın Çolakoğlu köyünde Çolakoğlu İlkokulundaki 21 öğrencinin giyim ihtiyaçlarını karşıladı, okul öğretmenleri gönderilen montları, botları ve diğer giyim eşyalarını çocuklarımıza giydirerek çekilen resimlerini bizlere göndermiş ve onurlandırmıştır.
Bu soğuk kış günlerinde o yavruların sevinci bizim de sevincimiz oldu ve içimizi ısıttı.
İyi günlerde kullansınlar…
22.12.2021
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi’nin 41. Olağan Genel Kurulu, bugün Locale Cafe’de gerçekleştirildi. Aynı zamanda 94. Kuruluş Yıldönümü kutlayan derneğimizin Genel Kurulunda Divan başkanlığını Cenap Yener, katipliklerini ise Nilay
TYSD Kocaeli Şubemizden Fidan Dikimi
Tarım ve Orman Bakanlığı’nın “Geleceğe Nefes Projesi” kapsamında düzenlemiş olduğu fidan dikme kampanyasına katıldık. 11.11.2019 günü Gebze’nin Pelitli Köyü’nde 100 adet fidan dikilmiş ve bir süre önce kaybettiğimiz Genel Başkanımız
TYSD Kocaeli Şubemiz
Kocaeli Şubesi olarak; ilimiz Suadiye köyünde yaşayan ve yürüyemediği için okula gidemeyen sevgili Ömer Baha Kaymaz öğrencimize akülü sandalye hediye ederek güzel evladımızı sevindirdik. Derneğimize katkıları olan bağışçılarımıza teşekkür ederiz.