Şubemiz 4 Anasınıfı Donanımı Gerçekleştirerek, Sınıflarımızı Çocuklarımızın Eğitimine Sunmuştur
Şubemiz 4 anasınıfı donanımı gerçekleştirerek, sınıflarımızı çocuklarımızın eğitimine sunmuştur.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemiz Spina Bifida Derneği’ne 2 Adet Tekerlekli Sandalye Bağışında Bulunmuştur
Hayırsever bağışçılarımız tarafından Şubemize bağışlanmış olan 2 adet tekerlekli sandalye Spina Bifida Derneği yetkililerine teslim edilmiştir. İhtiyacı olan vatandaşlarımızın iyi günlerde kullanmasını dileriz. 30.04.2024
TYSD Kocaeli Şubemizin Çocuklarımıza Mont, Eşofman, Bot ve Çorap Armağanları
Van / Başkale İlçesinden Derneğimize ulaşan öğretmenimizin talebiyle Büklümdere İlkokulunun 62 öğrencisi için mont, eşofman, bot ve çoraplar aldık. Sevgiyle hazırladığımız hediye paketlerimizi koliledik ve onlara gönderdik. Sağlıkla, güzel günlerde
TYSD Kocaeli Şubesi Engelsiz Yaşam Projesi
Kocaeli Şubemiz, Engelsiz Yaşam Projesine ilişkin olarak Engelliler Haftası münasebetiyle yürüme engelli Burhan Pala’ya akülü sandalye hediye etmiştir. Engellilerle ilgili çalışmalar konusunda hassas olan şubemizin dernek binalarında teslim ettikleri akülü