Kocaeli Engelliler Günü
Şubemiz, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Figen Selvi ve Ömer Aslan adlı engelli iki gence yeni bir yaşam sağlayacak birer adet akülü sandalye armağan etmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubesi Engelsiz Yaşam Projesi
Kocaeli Şubemiz, Engelsiz Yaşam Projesine ilişkin olarak Engelliler Haftası münasebetiyle yürüme engelli Burhan Pala’ya akülü sandalye hediye etmiştir. Engellilerle ilgili çalışmalar konusunda hassas olan şubemizin dernek binalarında teslim ettikleri akülü
TYSD Kocaeli Şubemiz…
Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu’na sıra, sandalye, bilgisayar ve tenis masası bağışlanarak, 12 öğrencimize de iç giyim-dış giyim, eşofman takımı, mont ve kışlık botlar ile birlikte erzak yardımı yapılmıştır. Okulumuzun
TYSD Kocaeli Şubesi
Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin Kuruluşunun 91. Kocaeli Şubesi’nin Kuruluşunun 78. Yıldönümü Kocaeli Ramada Plaza Otel’de tertiplenen bir gecede coşku ile kutlanmıştır.Kuruluş Yıldönümü gecesinde, dernek yöneticileri ve davetliler birlikte İzmitimizin simgesi