TYSD Kartal Şubesi Genel Kurulu
Kartal Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızı gönülden kutlar, özverili çalışmalarının devamını dileriz.
Diğer Yazılar
Kartal Şubemiz 5 Anasınıfı Açılışını Gerçekleştirmiştir
Şubemiz 5 anasınıfı açılışını gerçekleştirmiş, okullarda çocuklarımıza oyun parkı ve Atatürk Köşesi açmıştır. 83. kuruluş yılı sebebi ile başlatılan “Hepimizden Hepinize” kampanyası kapsamında şubemizce, Anadolu’nun çeşitli İlköğretim Okullarına atkı, bere,
TYSD Kartal Şubemizden Erzak ve Gıda Yardımı
İhtiyaç sahibi ailelerimize 204 kg et, erzak ve gıda kartı dağıtımımızı bayram öncesi gerçekleştirdik. Bağışçılarımıza teşekkür ederiz…
TYSD Kartal Şubemizin Kuruluşunun 41. Yılı
Kartal Şubemizin kuruluşunun 41. yılında kurucu üyelerimizi, emeği geçen tüm arkadaşlarımızı, bağışçılarımızı, üyelerimizi gönülden kutlar, aramızda olmayanları rahmet ve minnetle anarız. Değerli Başkanımız Yüksel EKİM ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımıza