Kartal Şubemiz 5 Anasınıfı Açılışını Gerçekleştirmiştir
Şubemiz 5 anasınıfı açılışını gerçekleştirmiş, okullarda çocuklarımıza oyun parkı ve Atatürk Köşesi açmıştır. 83. kuruluş yılı sebebi ile başlatılan “Hepimizden Hepinize” kampanyası kapsamında şubemizce, Anadolu’nun çeşitli İlköğretim Okullarına atkı, bere, giysi, kırtasiye, kitap gönderilmiş, bir okulun spor takımına eşofmanları alınmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Kartal Şubemizin Yardımları
2020 yılı zor, üzücü ve bizleri sevdiklerimizden ayıran bir yıl oldu… Pandemi döneminde Şubemizin en eski yönetim kurulu üyesi arkadaşımız Nadire Fügen Şahin’ i kaybettik… Acımız büyük oldu ancak çalışmalarımıza
Kartal Yerel Gazetesi Flashaber’de Derneğimizin 90. Yıl Kutlama Haberleri Yer Almıştır
Kartal Yerel Gazetesi Flashaber’de Derneğimizin 90. Yıl kutlama haberleri ve Şubemizin verdiği kutlama ilanı yer almıştır. Başarılı çalışmalarla, beraberce nice yıllara…
TYSD Kartal Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Şubemizin Olağan Genel Kurulunu başarıyla gerçekleştirdik. Divan Başkanlığımıza, Üyelerimize, dostlarımıza ve Derneğimize emek veren, gönülden hizmet eden tüm TYSD Ailemize çok teşekkür ederiz. Birlik ve beraberlikle bereketli, başarılı nice çalışmalara…