TYSD Kartal Şubemiz Van İli Gürpınar Anlıak İlköğretim Okuluna Atatürk Büstü Yaptırmıştır
Yusuf TÜMAY Öğretmenin bize ilettiği ihtiyaç doğrultusunda Van İli Gürpınar İlçesi ANLIAK İLKÖĞRETİM OKULUMUZ’a ATATÜRK BÜSTÜ yaptırdık.
Öğrencilerimizi sevgiyle kucaklıyor, başarılar diliyoruz.
Video erişim linki: https://www.facebook.com/TurkiyeYardimSevenlerDernegi/videos/576466737216939
08.07.2022
Diğer Yazılar
TYSD Kartal Şubemizin Tekerlekli Sandalye, Tablet ve Mutfak Eşyası Yardımları
Kartal Şubesi olarak geçtiğimiz bir ay içerisinde; İhtiyaçlı bir büyüğümüzün ve 2 üniversite öğrencisinin ev ve mutfak eşyaları temin edildi. Bir hastamıza oturaklı tekerlekli sandalye gönderildi. Ankara Mamak ilçesine bağlı
TYSD Kartal Şubemiz
Burslu öğrencimiz sevgili Serkan Oğul TUNA Galatasaray Üniversitesi Uluslararası Halkla İlişkiler Bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Okul Yönetimi tarafından Fransa’ya eğitimine devam için gönderilerek ödüllendirilmiştir. Sevgili Serkan bize mezuniyet fotoğrafına çok
TYSD Kartal Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Şubemizin Olağan Genel Kurulunu başarıyla gerçekleştirdik. Divan Başkanlığımıza, Üyelerimize, dostlarımıza ve Derneğimize emek veren, gönülden hizmet eden tüm TYSD Ailemize çok teşekkür ederiz. Birlik ve beraberlikle bereketli, başarılı nice çalışmalara…