TYSD Kartal Şubemize Genel Başkanımız Sn. Dilek Bayazıt’ın Ziyareti
Derneğimizin duayen Başkanlarından, tecrübe büyüğümüz Yüksel EKİM,
Kartal Şubemizin kuruluşundan bugüne değin derneğimize emeği, desteği ve hizmetleri olan değerli Arkadaşlarımızı, Şubemiz Başkanı Nejla AKAGÜNDÜZ ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT’ı sofrasında bereketle, anılarla, özlem ve TYSD ailemizin 95 yıllık bitmeyen dostluğu ve sevgisiyle ağırladı. Kendisine saygılarımızla teşekkür ederiz.
26.05.2023
Diğer Yazılar
TYSD Kartal Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Faaliyetler
Van İli Gürpınar İlçesi ‘ nin bir mezrasındaki İ.Ö.O’ na ATATÜRK Büstü armağan ettik. Battalgazi İ.Ö.O ‘ nun Otizm Sınıfı için yumuşak taban ve eksik materyallerini tamamladık. Yusuf Tümay öğretmen
TYSD Kartal Şubesi Resim Sergisi
Şubemizin düzenlediği Resim Sergisinden… Kendilerini kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dileriz…
TYSD Kartal Şubemizin Kuruluşunun 41. Yılı
Kartal Şubemizin kuruluşunun 41. yılında kurucu üyelerimizi, emeği geçen tüm arkadaşlarımızı, bağışçılarımızı, üyelerimizi gönülden kutlar, aramızda olmayanları rahmet ve minnetle anarız. Değerli Başkanımız Yüksel EKİM ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımıza