TYSD Kartal Şubemizin Kuruluşunun 41. Yılı
Kartal Şubemizin kuruluşunun 41. yılında kurucu üyelerimizi, emeği geçen tüm arkadaşlarımızı, bağışçılarımızı, üyelerimizi gönülden kutlar, aramızda olmayanları rahmet ve minnetle anarız.
Değerli Başkanımız Yüksel EKİM ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ederiz, başarılı çalışmalarının sağlıkla devamını dileriz…
Diğer Yazılar
TYSD Kartal, Kağıthane ve Beyoğlu Şubelerimiz Lozan Barış Konferansı ve Antlaşmasının 99. Yıl Dönümü Törenine Katılmışlardır
LOZAN BARIŞ KONFERANSI ve ANTLAŞMASININ 99. Yıldönümü için düzenlenen törene TYSD’mizi temsilen İstanbul Şubelerimizden Kartal, Kağıthane ve Beyoğlu Şube arkadaşlarımız katıldılar. Kartal Şubesi 2. Başkanımız Nejla AKAGÜNDÜZ arkadaşımız’dan gelen mesajı
TYSD Kartal Şubemizin Ramazan Ayı Boyunca Yardımları ve Bayram Dilekleri
Ramazan ayı başlangıcından bugüne değin; * 55 aile ve öğrenciye 15.000 ₺ erzak yardımı * 24 aileye 1.950 ₺ market kartı * 30 aile ve öğrenciye 14.000 ₺ fitre kefaret
TYSD Kartal Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Şubemizin Olağan Genel Kurulunu başarıyla gerçekleştirdik. Divan Başkanlığımıza, Üyelerimize, dostlarımıza ve Derneğimize emek veren, gönülden hizmet eden tüm TYSD Ailemize çok teşekkür ederiz. Birlik ve beraberlikle bereketli, başarılı nice çalışmalara…