Kartal Ekip Çalışmaları
Şubemizin yaz ve güz döneminde yapmış olduğu ekip çalışmalarına ait fotoğrafları…
Diğer Yazılar
TYSD Kartal Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Bu yıl da Ramazan Ayının bereketiyle yardımlarımızı gerçekleştirdik; 38 aileye 500 er TL erzak ve 200 TL aylık yardım olmak üzere toplam 700 er TL erzak yardımı 2000 TL tutarında
TYSD Kartal Şubemizin Kuruluşunun 41. Yılı
Kartal Şubemizin kuruluşunun 41. yılında kurucu üyelerimizi, emeği geçen tüm arkadaşlarımızı, bağışçılarımızı, üyelerimizi gönülden kutlar, aramızda olmayanları rahmet ve minnetle anarız. Değerli Başkanımız Yüksel EKİM ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımıza
Kartal İstanbul Şubeler Toplantısı
Ekim ayına ait İstanbul Şubeleri Toplantısı Şubemizin ev sahipliğinde Büyük Kulüpde yapılmıştır.