TYSD Kadıköy Şubemizin Kazgöl Köyü İlköğretim Okulu Ziyareti
Muş-Malazgirt Kazgöl Köyü İlköğretim Okulundaki çocuklarımız Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kadıköy Şubesi olarak bizden yardım eli uzatmamızı istediler.
Değerli yardımsever dostlarımızın katkıları ile onları sıcacık sardık…Bu mutluluk inanılmaz güzel.
Teşekkürler, minnettarız…
Diğer Yazılar
TYSD Kadıköy Şubesi Genel Kurulu
Kadıköy Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Yönetim Kurulu arkadaşlarımızı gönülden kutlar,güzel çalışmalarının devamlı olmasını dileriz.
TYSD Kadıköy Şubemize Taziye Ziyareti Gerçekleştirilmiştir
Şube Başkanımız Huriye ÖNCÜL’ ün değerli eşlerinin vefatı sebebiyle Şubemize taziye ziyaretinde bulunan GENEL BAŞKANIMIZ Sn. Dilek BAYAZIT, TYSD BAKIRKÖY, BEYKOZ, KAĞITHANE ve KARTAL ŞUBELERİMİZ’ e teşekkürü borç biliriz. 25.05.2023
TYSD Kadıköy Şubemizi Genel Başkanımız Ziyaret Etmiştir
Bugün Şubemizi ziyarete gelen Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT, Danışmanımız Nurhayat Özol ve bizler pandemiyi, projelerimizi, yaklaşan Şube Genel Kurulumuzu konuştuk. 2 yıldır yaşadığımız zor günlerde Genel Merkezimiz, tüm Şubelerimiz ve