TYSD Kadıköy Şubemizin Geleneksel İftar Yemeği
TYSD Kadıköy Şubesi olarak her yıl düzenlediğimiz Geleneksel İftar Yemeğimizde Değerli Bağışçılarımız ve Üyelerimiz ile beraber hem Ramazan ayını kutladık hem de öğrencilerimizin ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin hayatlarına küçük de olsa dokunmanın mutluluğunu yaşadık.
22.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Kadıköy Şubemiz Değerli Misafirleri
Uzun bir aradan sonra TYSD İstanbul Şubeleri Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerini yeni ofisimizde ağırladık. Soframızı paylaşan tüm gönül dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizle. 22.12.2022
TYSD Kadıköy Şubemizin Kazgöl Köyü İlköğretim Okulu Ziyareti
Muş-Malazgirt Kazgöl Köyü İlköğretim Okulundaki çocuklarımız Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kadıköy Şubesi olarak bizden yardım eli uzatmamızı istediler. Değerli yardımsever dostlarımızın katkıları ile onları sıcacık sardık…Bu mutluluk inanılmaz güzel. Teşekkürler,
TYSD Kadıköy Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencisi Mezun Olmuştur
Göğsümüzü kabartan mezuniyet haberlerimizden; Burslu öğrencimiz Sevgili Gizem Miray MUMCU Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni Dönem 3.sü olarak bitirerek hepimizi gururlandırdı. Yolu açık, başarıları daim olsun. 07.07.2022