Kadıköy 24 Kasım Öğretmenler Günü
Şubemiz Öğretmenler Gününde Başöğretmenimiz ATA’mızı ANITKABİR’de ziyaret etmiştir..Şube Başkanımız Huriye ÖNCÜL şeref defterine ATA’mıza olan saygı ve minnet duygularını aktarmıştır. Şube arkadaşlarımız, üyelerimiz ile Ankara gezimizi büyük bir memnuniyet ile gerçekleştirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Kadıköy Şubemizin Kazgöl Köyü İlköğretim Okulu Ziyareti
Muş-Malazgirt Kazgöl Köyü İlköğretim Okulundaki çocuklarımız Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kadıköy Şubesi olarak bizden yardım eli uzatmamızı istediler. Değerli yardımsever dostlarımızın katkıları ile onları sıcacık sardık…Bu mutluluk inanılmaz güzel. Teşekkürler,
Kadıköy TYSD Etkinlikleri
Şubemiz üyelerimizin katılımı ile 5-10 Mayıs 2014 de Gap,21 Mayıs 2014 de Acarlar Longozu,1-4 Haziran 2014 de Isparta Gül Turu,11 Haziran 2014 de tekne,02-03 Kasım 2014 de Beypazarı gezileri yapılmıştır.16
TYSD Kadıköy Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizle Öğle Yemeği Yemiştir
ATATÜRK Eğitim Bursu verdiğimiz öğrencilerimizle Dernek Binamızda çok keyifli bir öğle yemeğinde birlikte olduk. Evlatlarımızın yolları açık, başarıları daim olsun. 11.12.2023