Her Ay 90 Öğrencimize Burs Vermektedir
Anasınıfı açılışını gerçekleştiren şubemiz her ay 90 öğrencimize burs vermektedir. Bir çok öğrencimizin okul harçları, giysi ve kırtasiye eksikleri tamamlanarak, sınav giriş ücretleri de ödenmiştir.
Diğer Yazılar
Kadıköy 24 Kasım Öğretmenler Günü
Şubemiz Öğretmenler Gününde Başöğretmenimiz ATA’mızı ANITKABİR’de ziyaret etmiştir..Şube Başkanımız Huriye ÖNCÜL şeref defterine ATA’mıza olan saygı ve minnet duygularını aktarmıştır. Şube arkadaşlarımız, üyelerimiz ile Ankara gezimizi büyük bir memnuniyet ile
Kadıköy Şubesi Bursiyerlerinin Ankara Ziyareti
Misafir hep güzel, hep keyifle ağırlanandır. Bizlerin bu günkü misafirleri de çok özeldi doğrusu. KADIKÖY Şubesi Sevgili Arkadaşlarımız ve Şubemizin çok kıymetli ATATÜRK Eğitim burslu 75 öğrencisinden 40 ‘ı Ankara’da
TYSD Kadıköy Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizle Öğle Yemeği Yemiştir
ATATÜRK Eğitim Bursu verdiğimiz öğrencilerimizle Dernek Binamızda çok keyifli bir öğle yemeğinde birlikte olduk. Evlatlarımızın yolları açık, başarıları daim olsun. 11.12.2023