TYSD İzmir Şubesi
91. Yılımız için ATA’mıza saygı ve minnetle ..
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubemiz Dr. Kemal Huzurevi’mizin 2022 Yılı İlk Yönetim Kurulu Toplantısını Genel Başkanımız ile Gerçekleştirmiştir
TYSD Dr. KEMAL TARIM HUZUREVİ’mizin 2022 yılı ilk yönetim kurulu toplantısını, aynı zamanda Huzurevi mütevelli heyet üyesi de olan TYSD Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT’ın katılımıyla gerçekleştirdik. 2021 yılı Faaliyet Raporu,
TYSD İzmir Şubemiz Atamızı Rahmet, Minnet ve Hasretle Anmaktadır
ATAMIZ’ ı rahmet, minnet ve derin hasretle andık #10kasım 10.11.2023
TYSD İzmir Şubemizin İlk ve Orta Okul Öğrencilerine Giysi Yardımı
İzmir KUŞCULAR İLK ve ORTA OKULU öğrencileri için aldığımız bot ve montları Müdür ve Müdür Muavinlerimiz eşliğinde çocuklarımıza armağan ettik… Katkı sağlayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz…