TYSD İzmir Şubemizin Yeni Yıl Yemeği
Öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz yemekte hem üyelerimizle buluştuk, hem de yeni yılı karşıladık. Tüm camiamıza mutlu yıllar dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubemizin Dinlenme Evi Ziyareti
Burslu öğrencilerimizi ve ihtiyaç sahiplerimizi mağdur etmemek için yönetim toplantılarımıza çevrimiçi olarak devam ediyor, burs ve daimi yardımlarımızı sürdürüyoruz… TYSD Dr. Kemal TARIM Dinlenme Evi çalışanlarına ve ihtiyaç sahibi 20
TYSD İzmir Şubemizin Anneler Günü Kutlaması
Anneler Günün’de küçük hediyelerle annelerimizi mutlu eden, bugün de büyüklerimizle Bayram Kutlaması gerçekleştiren Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi Müdiremiz Seher Hanım, Sosyal Hizmet Müdürü Mine ve Hazal Hanım ve de
TYSD İzmir Şubemiz
TYSD Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi Vakfımızın yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdik. Yeni Müdürümüz Seher Ülgen görevi Hülya Bilgin’den teslim aldı. Her iki çalışma arkadaşımıza da emekleri için teşekkür ederiz. 2020