TYSD İzmir Şubemizin Burslu Öğrencilerimiz Yararına Düzenlediği Kültür Gezisi
Burslu öğrencilerimiz yarına Nazarköy, Yukarı Kızılca, Salihli gezisi düzenledik. Salihli Manisa LİDYA OTEL’de ki yemeğimizin ardından toplu olarak doğum günü kutlamamızı yaptık. Bizimle beraber olan tüm üye ve dostlarımıza teşekkürlerimizle..
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Öğrencilerimizle Kutlamıştır
TYSD İZMİR ŞUBESİ KUŞÇULAR İlk ve Ortaöğretim Okulumuz öğrencileri ile CUMHURİYET BAYRAMIMIZ’ ı kutladık. #29ekim 29.10.2022
TYSD İzmir Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Şubemizin 59. Olağan Genel Kurulunu başarıyla gerçekleştirdik. Divan Heyeti ve tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Kuruluşumuzun 94. Yılında Cumhuriyet Meydanın’ da ATAMIZ ‘ a çelengimizi sunduk Nice 94 yıllara TYSD. 23.02.2022
Karabağlar Belediye Başkanının İzmir Şubemiz ve Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi Ziyareti
Karabağlar Belediye Başkanı Sn. Muhittin SELVİTOPU ve değerli eşleri ile Aşık Veysel muhtarı Sn. Ahmet TUNA, İzmir Şubemiz ve TYSD Dr. Kemal TARIM Dinlenme Evisakinlerimize yeni yıl ziyaretinde bulunarak bizleri