TYSD İzmir Şubemizin İlk ve Orta Okul Öğrencilerine Giysi Yardımı
İzmir KUŞCULAR İLK ve ORTA OKULU öğrencileri için aldığımız bot ve montları Müdür ve Müdür Muavinlerimiz eşliğinde çocuklarımıza armağan ettik… Katkı sağlayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubemizin Burslu Öğrencilerimiz Yararına Düzenlediği Kültür Gezisi
Burslu öğrencilerimiz yarına Nazarköy, Yukarı Kızılca, Salihli gezisi düzenledik. Salihli Manisa LİDYA OTEL’de ki yemeğimizin ardından toplu olarak doğum günü kutlamamızı yaptık. Bizimle beraber olan tüm üye ve dostlarımıza teşekkürlerimizle..
TYSD İzmir Genel Kurulu
İzmir Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Arkadaşlarımızı gönülden kutlar,güzel çalışmalarının devamlı olmasını diliyoruz.
TYSD İzmir Şubemizden Fidan Dikimi
Merhum Genel Başkanımız adına 50 tane fidan diktik. Mekanı cennet olsun…