TYSD İzmir Şubesi Yaşlılar Haftası
Yaşlılar Haftası dolayısı ile 6 Mart 2017 tarihinde Tülay Aktaş Güç Birliği toplantısında gerçekleşen “ Yaşlı İhmali ve İstismarı “ konulu panelde TYSD Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi’mizin tanıtımı yapılmış olup,
huzurevi müdürümüz Sn. Hülya Bilgin, TYSD İzmir Şube Başkanı Sn. S. Serap Tuna, vakıf müdürümüz Sn. Şevket Perçin moderatör olarak katılmış, TYSD Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi Vakfı yönetim kurulu Başkanı Sn. Vecahat Arslan’da sinevizyon ile panele katılmışlardır.
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubemizin “İyilik Atölyeleri” Projesi
TYSD VE Karabağlar Belediyesi Ortak Projesi olan’ İYİLİK ATÖLYELERİ ‘imza töreninde Karabağlar Belediye Başkanı Sn. Muhittin Selvitopu ile beraber imzalarımızı attık… Hayırlı olması dileklerimizle…
TYSD İzmir Şubemiz Yeni Çalışma Dönemlerine Başlamışlardır
Eylül ayı ilk toplantımızı yaparak yeni çalışma dönemimize başladık. Burslu öğrencilerimizi davet ederek yeni dönem evraklarını düzenledik… TYSD Bahsiler ATATÜRK İlk ve Ortaokulu formaları için Genel Merkezimize 10 öğrenci için
İzmir 10 Kasım Atamızı Anma Günü
Şubemiz 10 Kasım 2015 tarihinde İzmir Meydanında Atatürk Büstüne çelenk koyarak saygı duruşunda bulunmuştur.