TYSD İzmir Şubemiz
Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi yararına İzmir ANEMON OTEL de öğle yemeği yedik. Dinlenme Evi misafirlerimiz, üyelerimiz ve dostlarımızla keyifli vakitler geçirdik. Dinlenme evimizin müzik öğretmeni kanunu ile bizlere müzik ziyafeti verirken misafirlerimiz de ona eşlik ederek günümüzü şenlendirdiler. Teşekkürlerimizle..
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubemizden Fidan Dikimi
Merhum Genel Başkanımız adına 50 tane fidan diktik. Mekanı cennet olsun…
TYSD İzmir Şubemiz Yeni Çalışma Dönemlerine Başlamışlardır
Eylül ayı ilk toplantımızı yaparak yeni çalışma dönemimize başladık. Burslu öğrencilerimizi davet ederek yeni dönem evraklarını düzenledik… TYSD Bahsiler ATATÜRK İlk ve Ortaokulu formaları için Genel Merkezimize 10 öğrenci için
TYSD İzmir Şubesi Genel Kurulu
Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik. Üyelerimize, dostlarımıza bize olan güven ve destekleri için teşekkür ederiz. Bereketli, başarılı bir çalışma yılı daha dileriz.