TYSD İzmir Genel Kurulu
İzmir Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir.
Arkadaşlarımızı gönülden kutlar,güzel çalışmalarının devamlı olmasını diliyoruz.
Diğer Yazılar
İzmir’in Açtığı Kurslar
Şubemizin 87’nci yıl kutlamaları Türkiye Yardım Sevenler Derneği Dr. Kemal Tarım Dinlenme Evi sakinlerinin açılan kurslarda ürettikleri elişi, takı ve resimler sergilenmiştir. Kurs öğretmenlerimize çiçek ve teşekkür belgesi verilmiştir. Açılan
TYSD İzmir Şubemizin “İyilik Atölyeleri” Projesi
TYSD VE Karabağlar Belediyesi Ortak Projesi olan’ İYİLİK ATÖLYELERİ ‘imza töreninde Karabağlar Belediye Başkanı Sn. Muhittin Selvitopu ile beraber imzalarımızı attık… Hayırlı olması dileklerimizle…
TYSD İzmir Şubemiz Yeni Çalışma Dönemlerine Başlamışlardır
Eylül ayı ilk toplantımızı yaparak yeni çalışma dönemimize başladık. Burslu öğrencilerimizi davet ederek yeni dönem evraklarını düzenledik… TYSD Bahsiler ATATÜRK İlk ve Ortaokulu formaları için Genel Merkezimize 10 öğrenci için