TYSD İzmir Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Çelenk koyma törenimiz için ATAMIZ’ IN huzurunda idik.
CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.
28.10.2022
Diğer Yazılar
TYSD İzmir Şubemiz Baharı Karşılama Yemeğini Gerçekleştirmiştir
İzmir Seferihisar Sığacık ‘ta gerçekleşen Baharı Karşılama Yemeğimizde Sevgili Yardım Sevenler Dostları ile çocuklar gibi şen bir gün geçirdik. Teşekkürlerimizle. 10.05.2023
TYSD İzmir Şubemizin İlk ve Orta Okul Öğrencilerine Giysi Yardımı
İzmir KUŞCULAR İLK ve ORTA OKULU öğrencileri için aldığımız bot ve montları Müdür ve Müdür Muavinlerimiz eşliğinde çocuklarımıza armağan ettik… Katkı sağlayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz…
TYSD İzmir Şubemizin Dinlenme Evi Ziyareti
Karabağlar Belediye Başkanı Sn. Muhittin SELVİTOPU, TYSD Kemal TARIM Dinlenme evimizin kıymetli büyüklerini ziyaret ederek onları ve bizleri mutlu etti. Kendisine teşekkür eder, babalar gününü kutlarız… “ Geçen Anneler Günü’nde,