TYSD Genel Merkezimizin Merhum Genel Başkanımız Birsen Eldem Adına Yemek İkramı
Merhum Genel Başkanımız Birsen ELDEM ‘ in her zaman sevgisini, korumasını, ilgisini gören, Genel Merkezimizin 16 personeli, Derneğimizin olmazsa olmazları sevgili çalışma arkadaşlarımız bu gün Genel Başkanımızın ruhuna bizlere, misafirlerimize, Derneğimize bu gün uğrayan ve yurttaki öğrencilerimize yemek ikramında bulundular.
Yönetim kurulu toplantımızın bitiminde beraberce oturduk soframıza, Başkanımızın 52. gün dua ve hayrını beraberce yaptık arkadaşlarımızla.
Tüm çalışma arkadaşlarımızın ve bizlerin büyük saygı, sevgi ve özlemleriyle andık sevgili Birsen Başkanımızı…
Ruhu şad, mekanı cennet olsun…
Genel Merkez Ofis, Muhasebe ve TYSD Kız Öğrenci Yurt Personelimiz sevgili arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 132 Şubemiz İstiklal Marşı’mızın Kabul Edilişinin 101. Yıldönümünü Kutlamaktadır
Aziz Türk Milleti’nin bağımsızlığına ve kutsal değerlerine olan inancını destanlaştıran İstiklal Marşı’mızın Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edilişinin 101. yıldönümü kutlu olsun. 12.03.2022
Sevgi Paketlerimizi Mehmetçiklerimiz İçin Yolcu Ettik
Ne yapsak haklarını ödeyemeyiz MEHMETCİKLERİMİZİN Bir ufak gülümseyiş olsun istedik size… Dünyalara sığmaz sevgimiz ulaşsın istedik size… Dualarımızı duyun istedik… Mektuplarımızı okuyun istedik… Sizi çok sevdiğimizi bilin istedik. SEVGİ PAKETLERİMİZİN
TYSD Genel Merkezimizin Yeni Hafta İçin Umut Dolu Paylaşımı
Yeni bir haftaya umutla, azimle başlamak için çok güzel, çok anlamlı bir başarı hikayesi “Mustafa Amca“… İstersek, azimle çalışır ve sonucunu beklersek başarırız tıpkı “Mustafa Amca“ gibi… Teşekkür ederiz bu