TYSD Genel Merkezi ve 129 Şubemiz Anaokulu Projesi
Çocuklarımız için, eğitim için, yarınlarımızın güvende olması için…
Genel Merkezimiz, 129 Şubemiz, derneğimizin üye ve bağışçıları ile HATAY/ANTAKYA KUZEYTEPE’de TYSD ATATÜRK Anaokulumuzu yapmak için yola çıktık…
Birlikte başaracağız.
07.05.2024
Diğer Yazılar
TYSD Genel Merkezi ve 133 Şubesi
Yarın ve Pazar günü gerçekleşecek Üniversite Sınavına girecek SEVGİLİ GENÇLERİMİZ Temiz kalp, vicdan ve her zaman kendiniz olabilmenin gücü hayat boyu en ayırt edici özelliklerdir Hiç bir şeyin sizden ve
TYSD Genel Merkezi ve 130 Şubemiz Tüm Ulusumuza Başsağlığı ve Sabır Dilemektedir
Acımız büyük, kayıplarımız çok. Her felakette olduğu gibi yine yaraları sarmak üzere bir ve beraber olma zamanı. Genel Merkezimiz, Şubelerimiz ve bağışçılarımızla birlikte oluşturduğumuz “ACİL FON” da toplanacak yardımlarla büyük
TYSD Genel Merkezi “96. Yılında 3 Mart Yasaları” Başlıklı Konferansa Katılmıştır
Tarihimizden… Anılarımızdan… #3Mart1924 TBMM’de çok önemli üç devrim yasası kabul edildi. Halifelik kaldırıldı. Eğitimde birlik yasası kabul edildi. Şeriye ve Evkaf Bakanlığı kaldırıldı. Devlet yönetiminde tek söz sahibi TBMM oldu.