TYSD Genel Merkezimizin Altındağ Belediyesinin Yapımı Devam Eden Kütüphane Ziyaretleri

TYSD Genel Merkezimizin Altındağ Belediyesinin Yapımı Devam Eden Kütüphane Ziyaretleri

Cumhuriyet’imizin Başkenti Ankara’mızda, geleceğimizin teminatı gençlerimizin eğitimleri, kitaplarla buluşmaları, sosyalleşmeleri ile ilgili tüm yerel yönetimlerce çok güzel çalışmalar, emekler var. 93 yıllık bir eğitim gönüllüsü STK olarak bizde her zamanki gibi bu projelere ortak olmak, destek vermek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Altındağ Belediye Başkanı Doç. Asım BALCI’nın daveti üzerine, Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT, Genel Sekreterimiz Gül BERK, Hacettepe Üniversitesi Bilgi Belge Yönetimi Bölümü Prof. Bülent YILMAZ, Derneğimiz üyesi kitap dostu Prof. Meltem ÖNDER ile yapımı devam eden ve kullanıma açılan KÜTÜPHANELERİ büyük bir gururla ziyaret ettik. Ortak projelerimiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

Sn. Başkanımız Asım BALCI ve ekibine eğitime verdikleri destek, önem ve nazik ev sahiplikleri için teşekkür ederiz.

21.11.2021

Diğer Yazılar

Haberler

TYSD Genel Merkezimizi Gençlerimiz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kapsamında Anlatmaya Devam Ediyor

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. Atatürk Eğitim Bursu alan gençlerimiz TYSD’yi anlatmaya devam ediyorlar… https://www.facebook.com/TurkiyeYardimSevenlerDernegi/videos/901663103729441 18.05.2021

Haberler

TYSD Geleneksel Bahar Kermesi

ATA’mızın Samsun’a Çıkışının 100. Yılında, 100 Çoçuğumuza 100 bisiklet dedik, Pedallar Hayallere Dönsün dedik,  Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimize katkı dedik, BAHAR geldi, zamanıdır dedik… BEKLERİZ…  

Haberler

TYSD Genel Merkezimizin İzmir Depremi Yardımları İçin Teşekkür Kartları

İzmir depreminin yaralarını sarmak için Şubelerimiz ve bağışçılarımızdan gelen bağışlara aynı hızla teşekkürlerimizi yazmaya çalışıyoruz… Desteğinize minnettarız.