TYSD Genel Merkezimizin Altındağ Belediyesinin Yapımı Devam Eden Kütüphane Ziyaretleri

TYSD Genel Merkezimizin Altındağ Belediyesinin Yapımı Devam Eden Kütüphane Ziyaretleri

Cumhuriyet’imizin Başkenti Ankara’mızda, geleceğimizin teminatı gençlerimizin eğitimleri, kitaplarla buluşmaları, sosyalleşmeleri ile ilgili tüm yerel yönetimlerce çok güzel çalışmalar, emekler var. 93 yıllık bir eğitim gönüllüsü STK olarak bizde her zamanki gibi bu projelere ortak olmak, destek vermek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Altındağ Belediye Başkanı Doç. Asım BALCI’nın daveti üzerine, Genel Başkanımız Dilek BAYAZIT, Genel Sekreterimiz Gül BERK, Hacettepe Üniversitesi Bilgi Belge Yönetimi Bölümü Prof. Bülent YILMAZ, Derneğimiz üyesi kitap dostu Prof. Meltem ÖNDER ile yapımı devam eden ve kullanıma açılan KÜTÜPHANELERİ büyük bir gururla ziyaret ettik. Ortak projelerimiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

Sn. Başkanımız Asım BALCI ve ekibine eğitime verdikleri destek, önem ve nazik ev sahiplikleri için teşekkür ederiz.

21.11.2021

Diğer Yazılar

Haberler

Tüm Ulusumuza Geçmiş Olsun

ELAZIĞ SİVRİCE’de meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen şiddetli depremde hayatını kaybedenlere Allah ‘tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz..Tüm ulusumuza geçmiş olsun..

Haberler

TYSD Genel Merkezimizin Evde Kal Çağrısı

1918 – 1920 yılları arasında yaşanan İSPANYOL GRİBİ SALGINI, 2 milyardan az olan dünya nüfusunun üçte birini hasta etmiş ve en düşük tahminle aynı dönemde devam eden Birinci Dünya Savaşı’ndan

Haberler

TYSD Genel Merkezine Tavşanlı Şube Başkanımızın Ziyareti

Tavşanlı Şubesi Başkanımız Alper TALAY bizleri ziyarete geldi. Tavşanlı’da yapımı biten binamız hakkında bizleri bilgilendirerek, faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Başkanımız Tavşanlı’ya, Arkadaşlarımıza sağlık ve başarı dileklerimizi götürdü. 01.06.2021