TYSD Fatsa Şubesi Ecz. İlhan Hazinedar Ortaokulu Açılışı
Derneğimiz için özel bir anlamı olan,Genel Başkanımız Birsen ELDEM’in mazereti sebebi ile katılamadığı bu açılış töreninin haberini Fatsa Şubemiz aracılığı ile sizlerle keyifle paylaşıyoruz.
Sn.HAZİNEDAR’a duyarlı davranışı ve her zaman Derneğimize olan büyük desteği için bir kez daha teşekkür ederiz. Rahmetli Başkanımız Ecz.İlhan HAZİNEDAR’ı saygı ile anıyoruz.
Diğer Yazılar
TYSD Fatsa Şubemizin TSM Konseri
TYSD FATSA Şubesi Türk Sanat Müziği Korosu sunar… Sevgili arkadaşlarımız, Derneğimize gönlünü ve emeğini veren değerli dostlarımız, sayın hocamız; sizlere teşekkürlerimiz sonsuz… https://www.facebook.com/nimet.koc/videos/10218603368586283/
TYSD Fatsa Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
2023-2024 yılının son toplantısında; 56 ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencimizin Haziran burslarını yatırdık. Hatay’da yapımına başlanacak TYSD ATATÜRK Anaokulu için bağışımızı gerçekleştirdik. Daha önce metruk ve iptidai bir kulübede yaşamını sürdüren
TYSD Fatsa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Yemek Düzenlemişlerdir
Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz yararına Fanizan Restorant’ta düzenlemiş olduğumuz “Yeni Yıla Hoş Geldiniz Yemeğimiz” de Yardım Seven dostlarımızla bir araya geldik. Pandemi kurallarına uyarak hasret giderdik. Sağlıkla tekrarı için sözleştik…