Fatsa Şubemizin 67 Burslu Öğrencisi Vardır
2010 yılında eğitim yardımları için 29.585TL harcayan şubemizin, 67 burslu öğrencisi vardır. Ordu Üniversitesi Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Kütüphanesine 2.000TL değerinde kitap bağışı yapılmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Fatsa Şubesinin Hatay Yayladağ Ziyareti…
Hatay-Yayladağ, Erzurum-Köprüköy de 350 çocuğumuza ulaştık. İstekler ve doğru adresler derneğimize ulaştı, hediyeler hazırlandı ve adreslere elden teslim edildi. Onların mutluluğu bizleri sevindirdi. Güle güle giysinler, sağlıkla…
TYSD Fatsa Şubesi Ecz. İlhan Hazinedar Ortaokulu Açılışı
Derneğimiz için özel bir anlamı olan,Genel Başkanımız Birsen ELDEM’in mazereti sebebi ile katılamadığı bu açılış töreninin haberini Fatsa Şubemiz aracılığı ile sizlerle keyifle paylaşıyoruz. Sn.HAZİNEDAR’a duyarlı davranışı ve her zaman
TYSD Fatsa Şubemizin Çocuklarımıza Atkı ve Bere Armağanları
yılı etkinliklerimiz kapsamında Çamaş Edirli Kocaman İ.Ö.Okulumuzu ziyaret ettik.. Tüm öğrencilerimize dostlarımızla ördüğümüz atkı ve bereleri armağan ettik. İhtiyaçları önceden tespit edilmiş öğrencilerimize hediyelerini teslim ettik. Sınıflarımızı gezdik, Mustafa KEMAL