TYSD Fatsa Şubemizin Ana ve İlk Okul Öğrencilerine Tiyatro Armağanı
Bursiyer öğrencilerimiz yararına; Kültür ve sanat etkinliği kapsamında, ilçemizin tüm Anaokulları ve İlk okullarını kapsayan tüm gün 2000 çocuğa yakın öğrenci Tiyatromuzu coşkuyla izlediler, “Sevginin Gücü “adlı eğitici müzikal oyunla gerçekleştirdik, tüm gün beş seans boyunca çocukların mutluluğu ve eğlenmesi her şeyin üzerinde görülmeye değerdi…
Diğer Yazılar
TYSD Fatsa Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar
CUMHURIYETİMİZİN 98.yılında minnetlerimizi sunmak üzere ATAMIZ’ın huzurundaydık… Ruhunuz şad olsun ATAM. #ilelebetizindeyiz #cumhuriyetkutluvesonsuzolsun 29.10.2021
TYSD Fatsa Şubemiz Basında Yer Almaktadır
Ordu’da haftalık olarak okuyucularıyla buluşan “HABERCİ GAZETESİ “, ekonomi, siyaset, kültür, sanat, eğitim, sivil toplum, medya, sağlık, sosyal hizmetler, yerel hizmet alanında önemli çalışmalara imza atmış isimleri plaketle onurlandırdı. Ordu
TYSD Fatsa Şubemiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutlamaktadır
104 yıllık milli egemenlik için, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve tüm istiklal neferlerine minnetlerimizi sunmak üzere ATAMIZIN huzurunda idik. Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve