TYSD Fatsa Şubemizin Ünye Sabancı Çocuk Yurduna Ziyareti
Anneler gününde Ünye Sabancı Çocuk Yurdunda sevgili çocuklarımızla beraber olduk. Gitar çalan abileriyle şarkılar söylediler, yüzleri boyandı, balonlarla oynadılar.
Mayıs ayında doğan 6 arkadaşlarının pastasındaki mumları birlikte söndürdüler. Onlar ne diledi bilmiyoruz, bizler onlar için şanslı yarınlar, güzel bir yaşam dileğinde bulunduk sönen mumlarla.
Anneler gününde çocuklarımızı emin ellere bırakırken anne ve baba olmanın sorumluluğunu ebeveynlerin idrak etmesi ve her çocuğun ailesiyle yaşaması temennisiyle hüzünle ayrıldık…
Diğer Yazılar
TYSD Fatsa Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
Mustafa Kemal ATATÜRK, tarihte kalmış bir liderin adı değil; daima yürünecek istikametin adıdır, ATA’mızın aramızdan ayrılışının 81. Yılında saygı, rahmet ve minnetle andık.
TYSD Fatsa Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan ayı boyunca; Tespit ettiğimiz 60 ailenin İban numaralarına 1000’er TL gıda yardımı gönderdik. Yetim ve öksüz 50 çocuğumuza kendi istediklerini seçtirerek bayramlık giysiler aldık ve sevinçlerine ortak olduk. Beyin
TYSD Fatsa Şubemizin Çocuklarımıza Atkı ve Bere Armağanları
yılı etkinliklerimiz kapsamında Çamaş Edirli Kocaman İ.Ö.Okulumuzu ziyaret ettik.. Tüm öğrencilerimize dostlarımızla ördüğümüz atkı ve bereleri armağan ettik. İhtiyaçları önceden tespit edilmiş öğrencilerimize hediyelerini teslim ettik. Sınıflarımızı gezdik, Mustafa KEMAL