TYSD Burdur Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Ramazan öncesi okullar aracılığı ile belirlediğimiz ihtiyaç sahibi 920 aileye 3 kg’lık paketler halinde toplamda 2760 kg kıyma dağıtılmıştır.
Sağlıkla ve afiyetle tüketilsin.
05.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Burdur Şubemiz 14 Evladımıza Mont, Kazak, Pantolon, Eşofman Takımı ve Bot Yardımında Bulunmuştur
Burslu öğrencilerimiz ve kardeşleri için toplam 14 evladımıza; her biri için ayrı ayrı: Mont, sweatshirt, kazak pantolon, eşofman takımı, bot veya spor ayakkabı armağan ettik. Bu soğuk kış günlerinde çocuklarımızı
TYSD Burdur Şubemize Anlamlı ve Çok Değerli Bağış
Ramazan Ayında Derneğimizi ziyaret ederek, harçlıklarından biriktirdiklerini Şubemize bağışta bulunan İlimiz Merkez Şehit Akif Altay Ortaokulu 7/D Sınıfı öğrencilerinin bu yüce davranışlarına teşekkür etmek üzere okullarına giderek isimlerine düzenlenmiş Teşekkür
TYSD Burdur Şubemiz
Burdur Valiliği ve Şubemiz tarafından imzalanan protokol sonrası “Zuhal-İrfan BİLGİN Yazılım ve Tasarım Atölyesi Donanımı “ için çalışmalarımıza hızla başladık. Bağışçılarımıza minnettarız…