TYSD Burdur Şubemizden “Harun Bağcı Anasınıfı” ve “Zühra-Mustafa Özgüler Etkileşimli Yabancı Dil Sınıfı“ Armağanı
Burdur Valimiz ve eşleri, Belediye Başkanımız, Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, Protokol misafirlerimiz, Bağışçılarımız, Üyelerimizin katılımları ile “ HARUN BAĞCI ANASINIFI” ve
“ ZÜHRA-MUSTAFA ÖZGÜLER ETKİLEŞİMLİ YABANCI DİL SINIFI “ açılışlarımızı büyük bir heyecan ve onurla gerçekleştirdik.
Bağışçılarımıza teşekkürlerimiz sonsuz.
Çocuklarımız yarınlarımız, umudumuz…
Diğer Yazılar
TYSD Burdur Şubemizin Acı Kaybı
Şubemiz 2.Başkanı Sn. Gülser ÖZDEMİR ‘i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Cenazesi 01.09.2023 Cuma günü saat 14.00 de Burdur Asri Mezarlıktan defnedilecektir… Kıymetli çalışma arkadaşımıza rahmet, kederli ailesine sabır dileriz. 31.08.2023
TYSD Burdur Şubemizin 23 Nisan Kutlaması
TYSD Burdur İlköğretim Okulu öğrencilerimiz ile 23 NİSAN’ımızı kutladık…
TYSD Burdur Şubemizin Gıda Yardımı
3 gün boyunca Milli Eğitimin tespit ettiği okullarımız aracılığı ile 1828 kg taze kıymayı 3 kg.’lık paketler halinde ihtiyaç sahibi öğrenci ve ailelerine ulaştırdık… Afiyetle, sağlıkla tüketsinler.