Burdur Fen ve Teknoloji, Resim ve Müzik Derslikleri Açılışı
28 Eylül 2015 tarihinde, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Ortaokulu’nda tefrişleri şubemiz tarafından yaptırılan; Şefika TONGUÇ Fen ve Teknoloji sınıfı, Zeynel Abidin TONGUÇ Resim Atölyesi ve Füsun-Ömer KOYUTÜRK Müzik Dersliği’nin açılışlarını protokol, bağışçılarımız, üyelerimiz ve veliler eşliğinde gerçekleştirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Burdur Şubemizin Gıda Yardımı
3 gün boyunca Milli Eğitimin tespit ettiği okullarımız aracılığı ile 1828 kg taze kıymayı 3 kg.’lık paketler halinde ihtiyaç sahibi öğrenci ve ailelerine ulaştırdık… Afiyetle, sağlıkla tüketsinler.
TYSD Burdur Şubemizden Bağışçılarımıza Teşekkür…
Şubemizi, Derneğimize güven duyan Bağışçılarımızı eğitime ve çocuklarımıza verdikleri destek için gönülden kutlar, hayırlı, uğurlu olmasını dileriz.
TYSD Burdur Şubemizin 5 Sınıf ve Atölye Açılışı
1991 yılında Derneğimiz tarafından yaptırılan Okulumuz; bünyesinde TYSD BURDUR İLKOKULU ve TYSD BURDUR ORTAOKULU olarak eğitime devam etmektedir. Derneğimizin bağışçıları tarafından fiziki ve eğitim – öğretim imkanlarının iyileştirilmesi ,yenilenmesi amacıyla