TYSD Burdur Şubemiz
Burdur Valiliği ve Şubemiz tarafından imzalanan protokol sonrası “Zuhal-İrfan BİLGİN Yazılım ve Tasarım Atölyesi Donanımı “ için çalışmalarımıza hızla başladık. Bağışçılarımıza minnettarız…
Diğer Yazılar
TYSD Burdur Şubemize Anlamlı ve Çok Değerli Bağış
Ramazan Ayında Derneğimizi ziyaret ederek, harçlıklarından biriktirdiklerini Şubemize bağışta bulunan İlimiz Merkez Şehit Akif Altay Ortaokulu 7/D Sınıfı öğrencilerinin bu yüce davranışlarına teşekkür etmek üzere okullarına giderek isimlerine düzenlenmiş Teşekkür
TYSD Burdur Şubemizin Yardımları
Ramazan ayı sebebiyle derneğimize; 129.037,00 TL nakdi, 14.305, 00 TL ayni bağış yapılmıştır. Şartlı bağış kapsamında ise, 74 burslu öğrencimizin mayıs ayı burslarına 50,00 TL ilave edilerek yatırılmıştır. 50 aileye
TYSD Burdur Şubemiz 50 Öğrencimize Mont, Pantolon, Eşofman Takımı ve Ayakkabı Armağan Etmiştir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz ve kardeşleriyle birlikte toplam 50 evladımıza mont, sweatshirt, pantalon, eşofman takımı ve ayakkabı armağan ettik. Yüce gönüllü bağışçılarımıza sonsuz teşekkürlerimizle.