TYSD Burdur Şubemizden Drama, Dil ve Eleştirel Düşünce Atölyesi Armağanı
BURDUR Merkez Türkiye Yardım Sevenler Derneği İlkokulu ve Ortaokulu’na Drama, Dil ve Eleştirel Düşünce Atölyesi açıldı. Atölyenin açılışına Vali Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say, Baro Başkanı Ramazan Gedik, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Çetinkaya, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Burdur Şube Başkanı Işık Berberoğlu, Okul Müdürü Gülizar Güzel, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Bize bu imkanı sağlayan tüm bağışçı ve gönül dostlarımıza teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Burdur Şubemiz 14 Evladımıza Mont, Kazak, Pantolon, Eşofman Takımı ve Bot Yardımında Bulunmuştur
Burslu öğrencilerimiz ve kardeşleri için toplam 14 evladımıza; her biri için ayrı ayrı: Mont, sweatshirt, kazak pantolon, eşofman takımı, bot veya spor ayakkabı armağan ettik. Bu soğuk kış günlerinde çocuklarımızı
TYSD Burdur Şubemiz 30 Çocuğumuza Kaban, Kazak, Pantolon, Eşofman Takımı ve Bot Yardımında Bulunmuştur
Bir bağışçımızın arzusu ve desteği ile burslu lise öğrencilerimiz ve kardeşleri olmak üzere toplamda 30 çocuğumuzu giydirdik (kaban, kazak, sweat, pantolon, eşofman takım, iç çamaşırı, çorap, bot) 28 çocuğumuzu bağışçımız
TYSD Burdur Şubemizin Tablet Yardımı
İmkanları olmadığı için uzaktan eğitime bağlanamayan bir ortaokul bir de lise öğrencimize bağışçılarımızın desteği ile tablet armağan ettik… Sağlıklı günlerde kullansınlar, başarıları daim olsun evlatlarımızın.