TYSD Beyoğlu Şubesi Kadın Kuruluşları Toplantısı
Beyoğlu Şubemiz, Av. Nazan Moroğlu koordinatörlüğünde 92 Sivil Toplum Kuruluşuyla birlikte 10 Mayısta İstanbul’da gerçekleştirilen IKKB toplantısına iştirak etmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizin 59 Öğrencimize Kışlık Giysi Yardımları
Bingöl İli Solhan Yatılı Bölge Okulunda eğitim gören 59 öğrencimizin tüm kışlık giysi ihtiyaçlarını karşıladık… Öğrencilerimizden gelen teşekkür videosu içimizi ısıttı… Solhan Belediye Başkanımız ve eşi Şubemize teşekkür ziyaretine gelerek
TYSD Beyoğlu Şubemiz 205 Öğrencimize Kazak, Bere, Atkı, Eldiven, Mont ve Bot Yardımında Bulunmuştur
Beyoğlu Şubesi olarak bugün anlamlı bir yardım gerçekleştirdik. Derneğimizin iki odasını dolduran ve üyelerimizin kendi elleriyle ördüğü kazak, bere, atkı ve eldivenler ile derneğimizin aldığı şapka, mont, bot ve pantolonlardan
TYSD Beyoğlu Şubesinden Kitap ve Giysi Yardımı
Şubemiz Elazığ Naide Karakaya İlkokulu Öğrencileri ve Velilerine Kitap ve Giysi Yardımında bulunmuştur.