TYSD Beyoğlu Şubesi Çocuk İzleme Masası Panelinde
18 Kasım’da Sn. Ebrize Çeltik’nin 16 yıllık çalışmalarının neticesinde hazırlamış olduğu sunumla
,Türkiye’deki ilk Çocuk İzleme Masası paneline gözlemci olarak Bakırköy Şube’si ile birlikte katıldık. İstanbul Barosu Başkanı ve Üniversite akademisyenlerinin de katılımıyla müthiş güzellikte bir gün yaşamıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemiz Pembe Köşk Gezisinde Mustafa Kemal Atatürk’ü İsmet İnönü’nün Kızı Sn. Özden Toker’den Dinlemiştir
Dernek üyelerimizle birlikte ziyaret ettiğimiz, önemli kararlarının alındığı yaşayan bir tarih ve tarihin nesillere ulaşmasına ışık tutan Ankara Pembe Köşk Gezimizde bize Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK ’ü yorulmadan
TYSD Beyoğlu Şubemizin Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’i Ziyareti
Şube Başkanımız Saadet Suyolcuoğlu ve Beyoğlu Şubesi denetçilerinden Semra Akra, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’i makamında ziyaret ettiler…
Ata’mızın Heykeli Üsküp’te
TYSD GENEL MERKEZİ ve 133 ŞUBEMİZ… Beyoğlu Şubemizin önerileri ve öncülüğünde, Genel Merkez Yönetim Kurulumuzun rahmetli Genel Başkanımız Birsen ELDEM Başkanlığında aldığı karar neticesinde, Devlet Sanatçısı Metin YURDANUR’un yaptığı ATAMIZIN