TYSD Beyoğlu Şubemiz Görme Engeli Olan Burslu Öğrencimizin Hayalini Gerçekleştirmiştir
Görme engeli olan burslu öğrencimizin hayali olan bağlama çalma isteğini destekleyerek kendisine bağlama hediye ettik.
Üyemiz öğrencimize bağlamasını teslim ederken duygu dolu anlar yaşandı.
18.01.2023
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemizin Ailelerimize Gıda Yardımları
Daimi yardımda bulunduğumuz 22 aileye, erzak yardımı ile birlikte özel olarak hazırlattığımız etlerin dağıtımını Şube binamızda gerçekleştirdik. Sofralara bereket olsun. Önceki yıllarda yarı görme engelli olan Şubemiz bursiyeri öğrencimiz şimdi
TYSD Beyoğlu Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Gerçekleştirmiş Olduğu İftar Yemeği
Şubemizin kıymetli misafirleri ve üyeleriyle Harbiye Ordu Evi’nde güzel bir iftar yaşadık. Allah kabul etsin, emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerimizle. 26.03.2024
TYSD Beyoğlu Şubemiz TYSD’nin 95. Kuruluş Yılında Çıkarılacak Olan Yemek Kitabı İçin Yemeklerini Hazırlamıştır
TYSD Beyoğlu Şubesi olarak, Eskişehir Şubesinin önerisi, Genel Merkezin onayı ile hazırlık çalışmalarına başlanan yemek kitabı için Osmanlı döneminin iki önemli yemeği Hünkar beğendi ve Zeytinyağlı dolmanın yapılış şekli ve