Burdur’dan Eğitime Destek
Burdur Yardım Sevenler Derneği’nin çabaları ve hayırsever Aysel ESGİN’in destekleriyle Burdur Anadolu Lisesi’ne Mehmet ESGİN’in adının verildiği müzik dersliği ve resim atölyesi tefriş edilmiş ve Burdur protokolünün katılımıyla açılmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Burdur Şubemizin Tablet Yardımı
İmkanları olmadığı için uzaktan eğitime bağlanamayan bir ortaokul bir de lise öğrencimize bağışçılarımızın desteği ile tablet armağan ettik… Sağlıklı günlerde kullansınlar, başarıları daim olsun evlatlarımızın.
TYSD Burdur Şubemizin En Genç Bağışçımız
Geçen yıl biriktirdiği bayram harçlıklarını derneğimize bağışlayan en genç bağışçımız Mehmet Eymen YURDAKUL’un plaketini bu Bayram Şube Başkanımız Işık BERBEROĞLU kendisine takdim etti Gönül güzelliğinin devamı dileklerimizle Sevgili Eymen’e güzel
TYSD Burdur Şubemizden Gıda Yardımı
1.577 kg kıyma, 3.275 kg un, 330 kg çay, 330 kg çorbalık, 330 kg makarnayı okullarımızdan aldığımız bilgiler doğrultusunda 655 ailemize ulaştırdık. Yönetim kurulumuzca bizzat götürdüğümüz gıda torbalarımızı 3 günde