Beyoğlu’nun Vefa Ziyareti
Beyoğlu Şube Başkanımız Saadet SUYOLCUOĞLU ve arkadaşlarımız, Beyoğlu Şubemizin ilk üyelerinden Eyüp Şubemizin Onursal Başkanı değerli büyüğümüz Yurdanur ÖZEL’i ziyaret etmişlerdir.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemiz 250 Öğrencimize Mont, Kazak, Pantolon, Atkı ve Bere Yardımında Bulunmuştur
Beyoğlu şubesi olarak Van Turgutreis İlköğretim Okulu ve Ortaokulu’nda okuyan 205 öğrencimize gönderdiğimiz mont, kazak, pantolon, atkı ve bere takımları okul öğretmenlerinin yardımı ile giydirildi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
TYSD Beyoğlu Şubemizin Ramazan Ayı Boyunca Yapmış Oldukları Yardımlar
Ramazan Ayının Bereketiyle; 74 öğrencimizin bursları, 22 ailemize 300TL tutarında gıda kartı, ihtiyaçlı ailelere fitre ve zekat, Bayram haftasında ise 400TL tutarında market kartları dağıtıldı Bir üyemiz tarafından Şubemize hasta
TYSD Beyoğlu Şubesinden Kitap ve Giysi Yardımı
Şubemiz Elazığ Naide Karakaya İlkokulu Öğrencileri ve Velilerine Kitap ve Giysi Yardımında bulunmuştur.