TYSD Beyoğlu Şubesi Hasta Odası
BEYOĞLU Şubemiz GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ-GATA’ya 13 Odanın yenilenmesi , Mehmetciklerimiz için Kafeterya, Kütüphane, ÜSKÜDAR Şubemiz 6, BAKIRKÖY ve BEYKOZ Şubelerimiz de 2 şer adet oda yenilenmesi ve donanımını yaptırmışlardır.
Çok büyük bir konukseverlik ile karşılandığımız GATA’da bağışçılarımız, üyelerimiz, şube arkadaşlarımız büyük bir gurur yaşadık. Bağışçılarımıza ödülleri Komutanlarımız tarafından takdim edilmiştir. Bu Projenin oluşturulmasında büyük emek harcayan başta Beyoğlu Başkan’ımız Saadet SUYOLCUOĞLU olmak üzere, Komutanlarımıza ve kıymetli bağışçılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
Diğer Yazılar
TYSD Beyoğlu Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Bahar Bayramı etkinliğinde üyelerimizle birlikte Polonezköy Gezimizi gerçekleştirirken, üyelerimizin Anneler Gününü de kutladık… Beyoğlu Şubesi Yönetim Kurulu olarak İBB Sivil Toplum Kuruluşları Müdürü Sn. Vedat Kara’yı ziyaret ettik. Ziyaretimiz esnasında
TYSD Beyoğlu Şubemizin Ramazan Ayı Boyunca Yapmış Oldukları Yardımlar
Ramazan Ayının Bereketiyle; 74 öğrencimizin bursları, 22 ailemize 300TL tutarında gıda kartı, ihtiyaçlı ailelere fitre ve zekat, Bayram haftasında ise 400TL tutarında market kartları dağıtıldı Bir üyemiz tarafından Şubemize hasta
TYSD Beyoğlu Şubemizin Cerrahi Maske ve Bebek Bezi Yardımları
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Beyoğlu Şubesi olarak “İstanbul’u Sevenler Kültür Sanat Derneği”nin yeni doğan bebekler için düzenlediği “Bebek Bezi Kampanyası”na 7.000 adet bebek bezi bağışı ile katıldık… Hazırlanan bebek bezlerinin